İçeriğe geç

Tv Tamir Onarım

Televizyon yeni modellerinde veya eski tip serilerin hepsinde servis sağlıyoruz. Tv Tamir Onarım talebinizi 444 67 02 çağrı merkezi üzerinden 7/24 bize iletebilirsiniz. Sizlerden gelen servis kayıt işlemi sonrasında en yakındaki tv teknik servis ekibimiz adresinize yönlendirilir.

İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerden bizlere 7/24 tv servis çağrı merkezi üzerinden ulaşabilir ve servis randevusu alabilirsiniz.

Tv Tamir Onarım

Tv Tv Tamir Onarım Teknik Servis

Tv markaları olan LG, Samsung, Pioneer, Sharp, Regal, Vestel, Philips, Panasonic, Telefunken, Grundig, Altus, Arçelik, Hi Level, Lower, Sunny, Awox, Axenn, Kenwood cihazlarında yetkin teknik personellerimizle en iyi işçilik ve hizmeti sağlarız. Tv Teknik servis bünyemizde alanında uzman ve tecrübesi yüksek teknisyenler görev almaktadır.

Arızalı olan Televizyonlar için ilk önceliğimiz servise taşımadan yerinde tamir onarım hizmetidir. Merkez Tv Teknik Servisi ekiplerimiz yerinize tam donanımlı aracımızla ile gelecek olup arıza tespit işleminde sonra yerinde tamir onarım hizmeti verecektir.

Aynı Gün Tv Tamir Onarım

Aynı Gün Tv Tamir Onarım

Televizyon servis hizmetlerini uzun yıllardır İstanbul içinde her ilçe ve semtte sağlıyoruz. Anadolu yakası ve Avrupa yakası için ayrı ayrı özel servis ekiplerimiz bulunmaktadır. Ülke genelinde yaygın servis ağımız sayesinde hiç bir müşterimizi bekletmiyor ve aynı gün servis gönderiyoruz.

Aynı gün televizyon servisi almak için tek yapmanız gereken 444 67 02 çağrı merkezi üzerinden kayıt açmanızdır. Bir kaç saniye içinde kolayca işleminizi yapabilir ve servisin gelmesini bekleyebilirsiniz.

Led Tv Tamir Onarım Servisi

LG, Samsung, Pioneer, Sharp, Regal, Vestel, Philips, Panasonic, Telefunken, Grundig, Altus, Arçelik, Hi Level, Lower, Sunny, Awox, Axenn, Kenwood marka model tv cihazlarının Led, Lcd, 4K, Ultra HD, Plazma ve diğer modellerinde servisimiz vardır.  Merkez Tv servisimiz kapsamında kurulum, montaj, yedek parça hizmetleri de bulunmaktadır.

Televizyon Servisi için her ilçeye özel servis birimlerine sahibiz. Gecikmeden adresinize hemen ulaşır ve hızlı çözümleri en iyi teknisyenlerle sağlarız.

Tv Tamiri Servisi Telefonu

Size en yakındaki Tv Tamiri servisine ulaşmak için 444 67 02 hattımızdan çağrı merkezimize ulaşınız. Yaz kış demeden İstanbul içinde adresinizde nerde olursa olsun gelmekteyiz. Şehrin merkezine yakın bir çok konumunda hazır tam donanımlı mobil servis araçlarımız bulunmaktadır. Hem konutlar hemde ticari mekanlar için yıllardır tv servis hizmet vermekteyiz.