İçeriğe geç

Tv Servis Kaydı 7/24

Arızalanan televizyonlar için öncelikle yapılması gereken servis kayıt işlemidir. Tv Servis Kaydı 7/24  444 67 02 numara üstünden kolayca yapılır. Çağrı merkezi müşteri hizmetleri arandığında tv cihazınızda yaşadığınız sorun ve arıza, tv marka ve modeli belirtilmelidir. Sizlere en kısa sürede doğru tv servisi verilmesi için servis kayıt işleminde vereceğiniz her detaylı bilgi önemlidir.

Mesai saatleri içinde veya dışında Tv Servis Kaydı 7/24 yapılabilir. Gün içinde yapılan servis kayıt işlemleri yoğunluğa göre işleme alınır. Günün geç saatlerinde bırakılan servis kayıtları ise bir sonraki ilk günde işleme alınmaktadır.

Tv Servis Kaydı 7/24

Tv Servis Kaydı Markaları

Çağrı merkezi numarası üzerinden Tv Servis Kaydı yapabileceğiniz bazı markalar şunlardır. LG, Samsung, Pioneer, Sharp, Regal, Vestel, Philips, Panasonic, Telefunken, Grundig, Altus, Arçelik, Hi Level, Lower, Sunny, Awox, Axenn, Kenwood.

Listede bulamadığınız televizyon marka ve modelleri için bizi arayarak uzman personelimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tv Servis Kaydı Markaları

Bir Kaç Dakikada Tv Servis Kaydı

Uzun bir prosedüre gerek kalmadan servis numaramızdan aradığınızda sizlere bir kaç soru sorulur ve hemen kayıt işlemi sonlanır. Yeriniden kalkmadan bir telefonla bir kaç saniye içinde servis işleminiz tamamlanmış olur. Servis kayıt işleminde sizlere randevu saati de verilebilmektedir. Gün içinde evde bulunmadığınız saatlerde farklı bir saate randevu oluşturabilirsiniz.

Aynı gün Tv Servis Kaydı yapmak için 444 67 02 çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Televizyon Servis Kayıt Markaları

LG, Samsung, Pioneer, Sharp, Regal, Vestel, Philips, Panasonic, Telefunken, Grundig, Altus, Arçelik, Hi Level, Lower, Sunny, Awox, Axenn, Kenwood marka model tv cihazlarının Led, Lcd, 4K, Ultra HD, Plazma ve diğer modellerinde servisimiz vardır.  Merkez Tv servisimiz kapsamında kurulum, montaj, yedek parça hizmetleri de bulunmaktadır.

Televizyon Servisi için her ilçeye özel servis birimlerine sahibiz. Gecikmeden adresinize hemen ulaşır ve hızlı çözümleri en iyi teknisyenlerle sağlarız.

Tv Servis Kayıt Telefonu İstanbul

Size en yakındaki Tv servis kayıt merkezine ulaşmak için 444 67 02 nolu numaradan bizi arayınız. Yaz kış demeden İstanbul içinde adresinizde nerde olursa olsun gelmekteyiz. Şehrin merkezine yakın bir çok konumunda hazır tam donanımlı mobil servis araçlarımız bulunmaktadır. Hem konutlar hemde ticari mekanlar için yıllardır tv tamircisi desteğimiz ve hizmetimiz vardır.