İçeriğe geç

Televizyon Tamircisi

Yeni nesil televizyonlar hassas işçilik ve bilgi ister. Bu nedenle Televizyon tamircisi gerektiğinde cihazlarınızın sık arıza yapmaması için kurumsal tv servisleri tercih ediniz. Merkez Tv Teknik Servisi 444 67 02 çağrı merkezi üzerinden hizmet vermektedir. Türkiye genelinde bir çok farklı ilimizdeki en yaygın servislerden biridir. Her marka televizyon cihazı uzman teknisyenleri kadrosunda bulunduran ender teknik servislerden biridir.

İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerden bizlere 7/24 tv tamircisi ekibimize ulaşabilir ve servis randevusu alabilirsiniz.

Televizyon Tamircisi

Tv Tamircisi Hizmet Markaları

Tv tamircisi ihtiyacınızda sizlere geniş teknisyen ekibimizle hizmet veririz. Yaygın yada az kullanıcıya sahip bir çok tv markasında tamir için uzmanımız bulunmaktadır. LG, Samsung, Pioneer, Sharp, Regal, Vestel, Philips, Panasonic, Telefunken, Grundig, Altus, Arçelik, Hi Level, Lower, Sunny, Awox, Axenn, Kenwood televizyonların tüm model, seri ve eski cihazlarında dahi servis sağlıyoruz.

Servisimizden en uygun fiyatlarla bütçenizi sarsmadan hizmet alırsınız. Gün içinde erken yapacağınız tv servis kayıt işemlerinde en yakındaki ekip hemen size ulaşır.

Aynı Gün Televizyon Tamircisi

Aynı Gün Televizyon Tamircisi

Anadolu yakası ve Avrupa yakası ilçe ve semtlerinde tv tamircisi desteğimiz aynı gün bulunur. Tv servisinde yaygın servis ağımız sayesinde hiç bir müşterimizi bekletmiyor ve aynı gün tv servis gönderiyoruz.

Aynı gün televizyon servisi almak için tek yapmanız gereken 444 67 02 çağrı merkezi üzerinden kayıt açmanızdır. Bir kaç saniye içinde kolayca işleminizi yapabilir ve servisin gelmesini bekleyebilirsiniz.

Led Tv Tamir Onarım Servisi

LG, Samsung, Pioneer, Sharp, Regal, Vestel, Philips, Panasonic, Telefunken, Grundig, Altus, Arçelik, Hi Level, Lower, Sunny, Awox, Axenn, Kenwood marka model tv cihazlarının Led, Lcd, 4K, Ultra HD, Plazma ve diğer modellerinde servisimiz vardır.  Merkez Tv servisimiz kapsamında kurulum, montaj, yedek parça hizmetleri de bulunmaktadır.

Televizyon Servisi için her ilçeye özel servis birimlerine sahibiz. Gecikmeden adresinize hemen ulaşır ve hızlı çözümleri en iyi teknisyenlerle sağlarız.

Tv Tamircisi Telefonu

Size en yakındaki Tv tamircisi ekibine ulaşmak için 444 67 02 hattımızdan çağrı merkezimize ulaşınız. Yaz kış demeden İstanbul içinde adresinizde nerde olursa olsun gelmekteyiz. Şehrin merkezine yakın bir çok konumunda hazır tam donanımlı mobil servis araçlarımız bulunmaktadır. Hem konutlar hemde ticari mekanlar için yıllardır tv tamircisi desteğimiz ve hizmetimiz vardır.